Засідання обласної секції педагогічних працівників будівельного профілю

13 квітня на базі ліцею відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників будівельного профілю. На початку заходу гостей привітав директор ліцею Маринець В.Ю., який ознайомив їх з основними напрямками діяльності навчального закладу.

Учасники секції відвідали урок виробничого навчання з професії лицювальник-плиточник, який майстерно провів Касинець Іван Васильович на тему «Настилання підлоги керамічними плитками способом «шов в шов».

Після обговорення відкритого уроку керівник секції Волощук М.О провів семінар на тему «Оновлення комплексно-методичного забезпечення – шлях до покращення якості професійної підготовки учнів». Досвідом роботи по оновленню комплексно-методичного забезпечення як умови якісної підготовки кваліфікованих робітників поділилася викладач спецдисциплін ліцею з професії муляр, штукатур, лицювальник-плиточник Боржавич О.І., продемонструвавши власні методичні напрацювання. Викладач спецдисциплін Дякун О.І. виступила з аналізом Державного стандарту ПТО з професії маляр. Методист НМЦ ПТО Потапова К.В. ознайомила учасників засідання з можливостями Google диску та використання його в роботі педагога.

На завершення заходу гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою ліцею, модернізованими навчальними майстернями, відвідали етнографічний музей, експозицію героїв Небесної сотні , воїнам АТО, музеєм історії ліцею та МАЛіЖУ.

Залишити відповідь