Збройні сили України. Якими вони стають? Власне виробництво

17 травня 2016 року класним керівником групи №24 (професія: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) Луньом М. О. проведено творчий конкурс на тему «Збройні сили України. Якими вони стають? Власне виробництво».

Захід відбувся в рамках реалізації складової «Сучасний робітник: гуманітарний аспект освіти в контексті євроінтеграційних процесів України» інноваційного проекту «Робітнича професія: арсенал креативних ідей і проектів, їх реалізація в конкретний продукт та послуги населенню».

Класний керівник акцентував свою розповідь на інформацію, яка стосується виробництва однієї з найпотужнішої у світі військової зброї та техніки, української зброї та техніки. Також було обговорено питання: «Чому країна, яка в повному обсязі здатна забезпечити найпотужнішу армію світу, не має власної армії?». Даний захід супроводжувався показом презентації та переглядом відео фрагментів. Презентація містила у собі інформацію як про новинки у виробництві української зброї, так і про військову техніку, яка вже завоювала свою популярність на світовому ринку військової зброї.