Журнал-газета «Сузір’я» № 1-2 /січень-лютий 2016 р./

      Новорічний випуск журнал-газети «Сузір’я» № 1-2 за січень-лютий 2016 року.

Перша сторінка. Опубліковано поетичне вітанням із Новим Роком та Різдвом Христовим Ангеліни Оборіної, почесного професора і проректора МАЛіЖу та юної поетеси, учениці 7 класу із Ужгорода Софії Ходань.

На 2 сторінці. Публіцистичні мініатюри Тетяни Матюшок, учениці 6 класу, Рівненщина та Володимира Свободи, учня 10 класу с.Верещиця, що на Львівщині. Інформація прес-служби МАЛіЖ про відкриття у Тернополі міського відділення нашої Академії.

На 3 cторінці. На святковій хвилі з Вами берегиня і шанувальниця творів маліжан, проректор з розвитку нашої Академії Ангеліна Оборіна.

На 4 сторінці. Сузір’янський Вернісаж – малюнки Надії Мисаковець учениці 11 класу Нимирівської ЗОШ, що на Рівненщині.

На 5-6 сторінці. Поезія маліжан Ужгородщини та Ужгородського району.

На 7 сторінці. За пригодами Дідуся Мороза спостерігав і записав Петро Паращак, учень 7-А класу. Добірка малюнків Вікторії Свіщевської.

На 8 сторінці. Розмову з Дідом Морозом – Олександром Папченко, записав наш спецкор в Празі Василь Малишка. Вірші Павла Касай з Полтави та Оксани Павлової із Рівненщини.

На 9 сторінці. Добірка віршів та витинанки Вікторії Стасів зі Львова. Вірші полтавських літстудійців із «Жар-птиці».

На 10 сторінці. Про професію вчителя розмірковує керівник відділення МАЛіЖ, вчителька Ірина Кисла, публікуються творчі доробки її вихованців: Інеси Даниленко і Анастасії Токар.

На 11 сторінці. Репортаж Ольги Царицанської про лекцію–концерт у Львівській державній хореографічній школі « Бах завітав до Львова».

На 12 сторінці. Гумористична оповідь Ірини Кислої та Валентини Кир’ян «Про барана, козу Катьку і про мене». Вірш «Споглядання» студентки Полтавського Національного університету ім. В. Короленка.

Завантажити журнал-газету «Сузір’я» № 1-2 /січень-лютий 2016 р./

Залишити відповідь