Журнал-газета «Сузір’я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.

Спеціальний фестивальний випуск «Рекітське сузір’я-2016» – журнал-газета «Сузір’я» №8-9, серпень-вересень 2016 р.

Перша сторінка.  Вітання з Днем працівників освіти України, інформація про відзначення медаллю МАЛіЖ Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, вірш-присвята Ксенії Павлюк 12 років, м. Хуст, Закарпатська область, своїй першій вчительці, а також подяка благодійникам за підготовку та проведення щорічного Міжнародного фестивалю юних талантів України «Рекітське сузір’я-2016» та ІІІ Моста Миру «Боже великий, святий і єдиний – нам Україну і мир збережи!», продовження та 5 стр.

На 2-3 сторінці. Ліричний репортаж «Переможний десант Полтави на маліжанському Фесті-2016», підготовлений та проілюстрований яскравими світлинами конкурсантами маліжанами Полтави.

На 4 сторінці. Розповідь про те, як маліжани м. Слов’янська, Донецької області підкорили Карпати і далі на цій же сторінці і на 5-й під заголовком «Серце віддане дітям» – інтерв’ю Олі Бучек із керівником Слов’янського відділення МАЛіЖ Світланою Дєлєскє.

На 6 сторінці. Враженнями і роздумами про Фестиваль ділиться із читачами Поліна Єсіна, член МАЛіЖу Бахмутського відділення МАЛіЖу і додає до публікації чудові фотоілюстрації.

На 7 сторінці. Підбірка інформацій літгуртківців «Первоцвіт», маліжан Ужгородського району Софії Ходань, Антона Метея та Мирослави Король.

На 8 сторінці. Під заголовком «До школи, ліцею, університету скликає дзвінок» надруковано репортаж Ольги Бучек про початок нового навчального року та вручення їй літературної премії імені Наталі Петренко.