Зустріч учнів ліцею з учасником антитерористичної операції на сході України

22 грудня викладачем захисту Вітчизни Буртином В. В. було організовано та проведено зустріч учнів третього курсу з учасником антитерористичної операції на сході України Пулеєм Василем Васильовичем.

Старший солдат Василь Васильович розповів учасникам зустрічі про власну життєву історію від навчання у Міжгірському професійному ліцеї по професії слюсар з ремонту автомобілів до працевлаштування у Міжгірському РВК, де він працює на даний момент. Його історія дуже зацікавила учнів, особливо період його життя, протягом якого він перебував на сході України як учасник АТО.

Спілкування учнів з патріотом своєї Батьківщини, людиною, яка перебувала безпосередньо у зоні бойових дій, ознайомлення з її думками, почуттями, переживаннями з “перших уст”, дало змогу учням глибше усвідомити, що війна, яка точиться за тисячу кілометрів від нас, це не просто слова, це історія, це доля, це реальність хоча її на Закарпатті ми не відчуваємо так глибоко.

В процесі зустрічі Василю Васильовичу було задано чи мало запитань від учнів, на які він відповідав відверто, душевно і настільки проникливо, що учні із уважністю вслухалися в його слова і, напевно, усвідомили наскільки ці події торкаються їхнього життя.