Зустріч з працівниками Міжгірського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції відділу ДПтС

25 лютого в ліцеї відбулась зустріч з працівниками Міжгірського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції відділу ДПтС України в Закарпатській області – старшим інспектором Шкудором М. М., психологом Міжгірського Белегай С. В. та фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Бортняк Л. С.

На зустрічі були присутні учні груп №13 (професія муляр, штукатур, лицювальник-плиточник), №14 (професія столяр, тесляр), №22 (виробник художніх виробів з дерева), №24 (професія слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електромонтажник з освітлювальних мереж), №25 (професія слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів).

Спочатку ліцеїстам було продемонстровано відеоролик «Діти за ґратами», потім проведено з ними бесіду. Мова йшла про вік, з якого настає адміністративна і кримінальна відповідальність, про покарання за вчинення протиправних діянь.

Працівники згаданого відділу застерігають учнів від необдуманих вчинків та правопорушень, закликають їх з користю використовувати роки навчання в ліцеї як фундамент свого професійного зростання в майбутньому.

Залишити відповідь